Oferta

Java BackEnd Developer (Junior)

Przyjdź i zostań z nami !

Jesteśmy software housem, który od 2003 roku dostarcza sektorowi finansowemu kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych. Podstawą naszej działalności jest nowoczesne oprogramowanie oraz wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół ekspertów i inżynierów.

Dołączysz do zespołu tworzącego rozwiązania dla sektora e-commerce, umożliwiające kompleksową obsługę transakcji internetowych oraz oprogramowanie związane z bezpiecznym uwierzytelnianiem transakcji kartowych (ACS, 3DS Server, Directory Server, 3DS SDK).

  • Twój zakres obowiązków

    • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania oraz współuczestnictwo w tworzeniu struktur oprogramowania
    • planowanie i współuczestnictwo w określaniu szczegółów procesu tworzenia programów komputerowych
    • tworzenie dokumentacji technicznej wytwarzanych programów komputerowych
    • testowanie i utrzymywanie opracowanego oprogramowania
  • Nasze wymagania

    • znajomość Java SE
    • znajomość wzorców projektowych
    • znajomość SQL
    • znajomość Spring i Spring Boot
    • umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z innymi członkami zespołu
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Mile widziane

    • znajomość Java EE (CDI, JPA, JMS, SOAP)
    • znajomość NOSQL
    • znajomość Kryptografia (symetryczna, asymetryczna)
    • znajomość React js
    • znajomość Maven/ Gradle
  • To oferujemy

    • udział w profesjonalnych projektach - będziesz współpracował z zespołem, który tworzy rozwiązania płatnicze w oparciu o nowe technologie dla znanych banków i instytucji finansowych
    • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów - chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, bo o tajnikach systemów płatniczych, kartach płatniczych i rozwiązaniach w chmurze wiemy wszystko
    • możliwość rozwoju - damy Ci możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
    • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalna atmosfera

Zgoda na przetwarzanie danych

Aplikując na powyższe stanowisko: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VISIONA Sp. z o.o . wszystkich danych osobowych, zawartych przeze mnie w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych oraz informacji przekazanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa. Przekazane dane osobowe mogą być przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej rekrutacji organizowanych przez VISIONA Sp. z o.o. na to stanowisko. Zgoda udzielana jest dobrowolnie. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego przed jej cofnięciem.”

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się TUTAJ.