Oferta

Analityk biznesowy 3DS/ECOM

Przyjdź i zostań z nami !

Jesteśmy software housem, który od 2003 roku dostarcza sektorowi finansowemu kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych. Podstawą naszej działalności jest nowoczesne oprogramowanie oraz wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół ekspertów i inżynierów.

Dołączysz do zespołu tworzącego rozwiązania dla sektora e-commerce, umożliwiające kompleksową obsługę transakcji internetowych oraz oprogramowanie związane z bezpiecznym uwierzytelnianiem transakcji kartowych (ACS, 3DS Server, Directory Server, 3DS SDK).

  • Twój zakres obowiązków

    • analizowanie i ocena potrzeb klientów w zakresie systemów odpowiedzialnych za procesy uwierzytelnienia oraz transakcje e-commerce
    • badanie i identyfikowanie wymagań biznesowych związanych z powierzonymi systemami
    • analiza mandatów organizacji płatniczych pod kątem ich wpływu na obsługiwane aplikacje
    • projektowanie, dokumentowanie i rekomendowanie nowych funkcjonalności i ulepszeń dla powierzonych systemów
    • przygotowanie i prowadzenie prezentacji na temat wdrożeń 3DS/Ecom dla współpracowników i klientów
    • tworzenie i aktualizacja specyfikacji funkcjonalnych systemów
    • testowanie i weryfikacja nowych funkcjonalności systemów
    • przygotowanie dokumentacji użytkowej i szkoleń dla personelu korzystającego z systemów 3DS/Ecom
    • śledzenie trendów i nowości w obszarze technologii 3DS/Ecom i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań do wdrożenia
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami w celu zapewnienia skutecznej współpracy i satysfakcji klienta.
  • Nasze wymagania

    • znajomość procesu uwierzytelnień zarówno od strony Issuera jak i Acquirera
    • znajomość metod płatności VISA/Mastercard, BLIK, Apple Pay / Google Pay, Pay-by-Link-- znajomość tematu tokenizacji kart płatniczych (card-on-file)
    • umiejętność analizy procesów biznesowych oraz tworzenia specyfikacji aktualnych i nowych funkcjonalności
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów z klientem (opracowywanie potrzeb biznesowych, spotkania statusowe etc.)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane

    • znajomość AsciiDoc / Markdown
    • znajomość draw.io
  • To oferujemy

    • udział w profesjonalnych projektach - będziesz współpracował z zespołem, który tworzy rozwiązania płatnicze w oparciu o nowe technologie dla znanych banków i instytucji finansowych
    • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów - chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, bo o tajnikach systemów płatniczych, kartach płatniczych i rozwiązaniach w chmurze wiemy wszystko
    • możliwość rozwoju - damy Ci możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
    • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalna atmosfera

Zgoda na przetwarzanie danych

Aplikując na powyższe stanowisko: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VISIONA Sp. z o.o . wszystkich danych osobowych, zawartych przeze mnie w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych oraz informacji przekazanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa. Przekazane dane osobowe mogą być przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej rekrutacji organizowanych przez VISIONA Sp. z o.o. na to stanowisko. Zgoda udzielana jest dobrowolnie. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego przed jej cofnięciem.”

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się TUTAJ.